• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z odpaleniem L2
Witam,
Nigdy nie miałem problemów z uruchomieniem L2, aż do dzisiaj. 
Pobrałem wszystko z działu How to connect, zrobiłem full check w updaterze, ale gra crashuje przy starcie z takim błędem:

2018.5.16 21:08:50
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2496 MHz with 2047MB RAM
Video : AMD Radeon HD 7600M Series (1404)

General protection fault!

History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Znalezione na jakimś forum:
Cause: The client is missing one or more vital files that are required to load the game. You have not installed the patch or updater properly, you have accidently deleted files, or you are not using the right Chronicle.

Przeinstalowałem L2, ściągnęłem clienta/patcher z innego linku niż wcześniej (oczywiście ze strony l2Emi) i dalej to samo.
Ktoś ma jakiś pomysł z czego to wynika?
  Reply
(05-16-2018, 07:15 PM)Siemson Wrote: OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)

Vista? Czy inny system a tak wyświetla?
Próbowałeś uruchomić jako administrator, oraz ustawić tryb zgodności z Windowsem XP?
Pobierałeś Klienta z naszej strony? np. poprzez torrent?
  Reply
Windows 10, nie mam pojęcia dlaczego tak wyświetla. 
Tryb zgodności z Windowsem XP , oraz uruchomienie jako administrator nie pomogło.
Jedyne co się z zmieniło w komunikacie błędu to: OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200) -> OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)

Próbowałem na clientach ze strony, zarówno z gameboarder.net jak i z torrenta.

Nigdy nie używałem żadnych dodatkowych programów/cheatów do L2. Nie mam też żadnego innego klienta L2 na kompie.
  Reply
Problem rozwiązany, ściągnąłem clienta z innego źródła niż te podane na stronie, wkleiłem updater L2Emi i śmiga wszystko Wink
  Reply
(05-17-2018, 08:09 PM)Siemson Wrote: Problem rozwiązany, ściągnąłem clienta z innego źródła niż te podane na stronie, wkleiłem updater L2Emi i śmiga wszystko Wink

Jak możesz podaj link do klienta, dodam go do strony głównej by inni gracze nie mieli problemów Smile
  Reply
Ściągnąłem go ze strony jakiegoś losowego serwera interlude z Hopzone.
Więc raczej nie będę wstawiał linka do ich strony Wink
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)